Jdi na obsah Jdi na menu
 


Symboly, šifra jako prostředek k Bohu ?

 

Znáte šifrovací tabulku ? Tak takovou by podle esoterických směrů měl držet v ruce Bůh. Koupíte červenou svíčku, umístíte ji na stanovené místo, a Bůh vezme do ruky tabulku a řekne si, tak červená znamená, že se modlí za zdraví, a štěstí v partnerském životě, dobrá, pochopil správně můj kód na poskytnutí pomoci. Pak si svíčku přiložíte k čelu, chvíli na ní koukáte, zavřete oči, zazpíváte správnou mantru a Bůh vezme jinou tabulku a řekne, aha, to znamená pročistit vědomí.

 

Máte potíže s ledvinami, kupte si nejdřív tenhle polodrahokam, noste ho na krku a Bůh koukne do jiné šifrovací tabulky, kterou sám vymyslel a pomůže. Pokud ne, dostali jste v obchodě špatnou tabulku.

Se špatnými tabulkami je vůbec trochu problém, sedět v lotosovém sedu, či klečet na kolenou ?, odříkat mantru třicetkrát, či stoosmkrát ?, který kámen je ten pravý pro vaše znamení a pro vaše osobní problémy ?

 

Pokud věříme na to, že každý symbol, použitý nějakým vhodným způsobem vydá odpovídající reakci, pak je takové pojetí vesmíru čistě fyzikální, a pomíjí přítomnost Boha.

Pokud věříme na symboly, teď mám na mysli např. energetické chrániče, kameny, indiánské náramky, předměty Feng Shuei, jakékoliv zpodobnění božstev, obrázky svatých, přeběhlou černou kočku, číslo 13, atd., a používáme je, musíme věřit tomu, že fungují, a že tedy fungují nezávisle na Bohu.

 

Ale Bůh nás zná osobně, víc, než se známe my navzájem a zná všechny naše problémy. Komunikace pomocí symbolů je čistě démonická a k Bohu nevede. Je to jen hra démonů, jak lidi zabavit a odvést od Boží lásky a přítomnosti. Bůh je samozřejmě pánem nad symboly a není pravda, že by jimi naše životy byli ovlivňovány. Docela dobrý je na tohle téma film č. 23 s Jimem Carreyem, který jsem nedávno viděl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář